RECESIA S TESTOVANÍM ZAČALA: Prvý starosta končí so skríningom!

Dátum:

Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou. Prvý starosta vypovedal poslušnosť vláde, a to prezentovaním nelichotivého videa zverejnenom na sociálnej sieti Facebook. V obci Dvory nad Žitavou sa tak podľa jeho slov už obyvatelia nemusia dostaviť na vládou nariadené „skríningy“ a okrem toho vyzýva aj ostatných starostov k nasledovaniu po jeho vzore!

Branislav Becík, starosta obce v okrese Nové Zámky, sa neštítil vyjadrení na adresu Igora Matoviča a vládu Slovenskej republiky, pričom v nelichotivom videu mu venoval studenú sprchu nepríjemných prívlastkov. Okrem ohlásenia svojho „vypovedania poslušnosti voči súčastnej vláde“ vyzýva k rovnakému postupu aj ostatných starostov miest a obcí.

Vyjadrenie Branislava Becíka:

,,VYPOVEDÁM „POSLUŠNOSŤ“ SÚČASNEJ VLÁDE. Po víkendovom testovaní sa naša samospráva rozhodla skončiť so skríningovým testovaním v našej obci. Končíme s týmto nezmyselným krokom súčasnej vlády, kde len vystavujeme riziku našich zdravých obyvateľov. Prikláňame sa k názoru odborníkov, a preto obyvatelia v našej obci od určitého veku dostanú od obce vitamíny, a to hlavne D vitamín a FFP respirátory. Naša samospráva od dnešného dňa začína fungovať tak, ako to bolo pred šialenstvom, ktoré Matovič a spol. na nás vymysleli. Naša samospráva tu vždy bola a je pre našich obyvateľov a kedykoľvek sme pripravení ich chrániť. No, bohužiaľ, dnes ich musím chrániť pred psychopatickou vládou neodborníkov,“ uviedol kriticky a otvorene.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Branislav Becík | Video: streamable.com | Foto: IG/igor_matovic_olano, wikipedia.org

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...