V kulinárskej šou Bez servítky dostalo opäť šancu zažiariť päť rôznych ľudí. Nový týždeň sa začal výborne, a tak aj diváci na sociálnych sieťach nešetria slovami chvály. Avšak nie na všetkých.

Pondelok patril obľúbenému hercovi Števovi Martinovičovi, ktorý si pre hostí s pomocou sesternice Marienky pripravil menu hodné profesionála. Vyslúžil si zaň slušných 34 bodov.

Števko ale nie je jediná známa tvár, ktorá tento týždeň bojuje v Bez servítky o 1000 eur. V piatok sa v kuchyni predvedie jeho kolegyňa a kamarátka Karin Haydu a už dnes ukáže svoje kulinárske schopnosti komička a influencerka Klaudia. Práve táto trojica sa hneď v úvode postarala o priateľskú a veselú atmosféru. O rýpanie a šomranie zase zvyšní páni Erik a Patrik, čo, samozrejme, neušlo ani divákom. Hercov výkon ale na Facebooku skutočne vychválili.

,,Baby a Števo super, veľmi príjemní. Ale tí dvaja chlapi mi tam nesedia. Ten plnší premúdrený a tomu druhému nič nie je dobré,” zhodnotila Sabina. ,,Presne, Patrik si myslí, že je majster sveta a Erik podľa toho, čo pozná a nepozná, musel vyrastať v pralese,” reagovala na jej komentár Lada. ,,Ten plnší mi ide od prvého dňa na nervy, že veľké porcia, jedol by ju týždeň, od čoho je taký veľký, od diéty? Som zvedavá na toho druhého, čo uvarí,” uviedla Helena.

,,Števo je super hostiteľ, slušný, pokorný. Ženy sú tiež super, dvaja muži sú zvláštni, uvidíme, čo oni navaria,” napísala Alžbeta. ,,Ten silnejší už špekuluje a ten druhý škoda reči, dvaja škodní, len čo oni navaria,” rovnako sa zamýšľala i Mária. ,,Veľmi sympatický, super navaril a Karin milučká, ostatní uvidíme, až na rypáka múdrého,” pridala svoj názor aj Ivana.

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ