Keď v septembri 2010 obletela celý svet úspešná skladba Rolling in the Deep, z britskej speváčky Adele sa stala hviezda nevídaných rozmerov. Sympatická bacuľka s ikonickou očnou linkou okamžite zvalcovala všetky hudobné rebríčky, pričom poslucháči si nezamilovali len jej tvorbu, ale aj ženské tvary a nákazlivý smiech.

Pre 32-ročnú rodáčku z Londýna boli počas celej kariéry charakteristické kyprejšie tvary, ktorým však dala po rozvode s exmanželom Simonom Koneckim definitívne zbohom. Ako sa ale vyjadrila, takmer 50 kilogramov nezhodila pre depresie či verejnú mienku, ale z dôvodu, že chce byť v kondícii kvôli sedemročnému synovi Angelovi.

Autorka hitov Someone Like You či Hello, ktoré svojho času kraľovali hitparádam takmer v 30 krajinách, oslávila začiatkom mája narodeniny, kedy sa na sociálne siete dostala fotka speváčky s „novým“ telom. Výrazne schudnutá Adele ňou prekvapila i najvernejších fanúšikov, nakoľko v minulosti tvrdila, že radšej pôjde s priateľmi na obed, ako do posilňovne. Aj keď najskôr predpokladali, že hudobná hviezda už diétu prepískla, zverejnením ďalšej snímky sa ukázalo, že je vo svojej životnej forme.

Jej dobrá priateľka Lauren Paul totiž publikovala nový záber, na ktorom je Adele odfotená zblízka v čiernych priliehavých šatách, silonkách a vysokých horčicových čižmách. Upravená hviezda svetových pódii mnohým pripomína ikony 70. rokov, pričom uznali, že vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým. A čo myslíte vy?

Adele kedysi

Adele dnes

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/laurenpaul8, Adele | Video: YouTube