Populárna svetová speváčka Adele dobyla svet svojím nezameniteľným hlasom, s ktorým si mnohí spájali aj typickú mierne kurpulentnú postavu blondínky. Tej však nadobro odzvonilo! Schudnutú Adel po premene takmer nespoznáte.

Adele (32), alebo celým menom Adele Laurie Blue Adkins, patrí k svetovo najúspešnejším speváčkam. Hity ako Rolling In The Deep, Someone Like You či To Make You Feel My Love roztopili srdcia miliónov fanúšikov na všetkých kontinentoch.

Tí spoznajú nezameniteľný hlas speváčky po prvých tónoch. S Adele sa však neodmysliteľne spájala aj jej vizáž a mierne kurpulentná postava. S kyprými tvarmi sa ale rozhodla spevácka hviezda poriadne zatočiť už koncom minulého roka, keď sa jej podarilo zhodiť až 45 kíl.

So zmenou jedálnička a cvičením ani po tomto úspechu neprestáva a chudne ďalej. Už vo februári odrovnala všetkých prítomných, keď sa zjavila v leopardích šatách na afterparty Vanity Fair, ktorá sa uskutočnila po odovzdávaní Oscarov.

Čerstvým dôkazom je však aj fotografia Adele na sociálnej sieti, ktorú pridala pri príležitosti oslavy svojich narodenín z 5. mája: “Ďakujem za vašu narodeninovú lásku. Dúfam, že ste všetci v bezpečí a zdraví v týchto bláznivých časoch,” odkázala. V obtiahnutých a krátkych čiernych šatách pritom nechala vyniknúť štíhle nohy, za čo si vyslúžila množstvo komplimentov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/adele