V Bratislave došlo v utorok v ranných hodinách k obrovskej tragédii. V jednom z bytov na Šustekovej ulici sa mala ozvať streľba. Zranený bol pritom muž v stredných rokoch. Ten síce najprv prežil, no pri prevoze do nemocnice vážnym zraneniam podľahol.

Ako informuje televízia JOJ, v utorok v ranných hodinách sa v Petržalke odohrala veľká dráma. Na Šustekovej ulici bol v byte na štvrtom poschodí postrelený muž v strednom veku. Ten bol okamžite prevezený do nemocnice, no, bohužiaľ, po prevoze svojim zraneniam podľahol. Bližšie informácie aktuálne nie sú dostupné a na mieste sa nachádza polícia. Nateraz tak nie je zrejmé, aké okolnosti a príčiny predchádzali krvavému incidentu.

Podľa doterajších informácií bol v byte nájdený 47–ročný muž so strelnými poraneniami hlavy, ktoré si mal spôsobiť krátkou strelnou zbraňou. Muž bol rýchlou zdravotnou pomocou prevezený do jednej z bratislavských nemocníc k ošetreniu, ale počas prevozu strelným zraneniam podľahol,” zverejnila na sociálnej sieti polícia. Slovensko zarmútilo aj úmrtie až dvoch úspešných hudobníkov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk, FB/Polícia SR – Bratislavský kraj | Foto: Televízia JOJ