Na Farme sa oslavovali až dvojité narodeniny dievčat, a tak sa k slovu dostal aj alkohol a bujará zábava. Tá sa napokon zakončila striptízom Bratislavčana Henrika, ktorý nemal problém ukázať všetkým farmárom a celému Slovensku svoje nahé prirodzenie.

Farma 12 sa stala svedkom bujarej narodeninovej oslavy Sáry aj Rebeky. Práve kráska z Galanty sa spolu s kamarátkou Monikou rozhodli pre okorenenie zábavy a potužené alkoholom vyrazili za Henrikom do spálne. Striptéra z Bratislavy vyzvali, aby im predviedol jednu zo svojich odvážnych šou.

Statný mladík s vypracovaným telom dlho neotáľal a už o chvíľu sa všetci farmári pozerali v kuchyni na vystúpenie Henrika pre nič netušiacu Rebeku na stoličke. Henrik síce začal oblečený, no netrvalo dlho a už jeho pýchu zakrýval len uterák.

Aj ten napokon odvážny farmár odkryl a oslávenkyni ako aj celému národu tak ukázal úplne všetko. Po vyčerpávajúcom odhalení sa pobral úplne nahý spokojne naspäť do spálne, kde si doprial odpočinok. Hoci boli dievčatá mierne zaskočené, bolo zjavné, že sa dobre bavili. Len pred pár dňami pritom došlo aj k inej pikantnej scéne, keď sa podnapitý Matúš pokúšal zbaliť Xéniu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Televízia Markíza │ Foto: YouTube/Televízia Markíza, Farma