Andrej Bičan (45) žije s mladou Michaelou (25) už dva roky v spoločnej domácnosti, kým pár tvoria až tri roky. Napriek tomu poslal moderátor priateľke tvrdý odkaz, ktorým dal jasne najavo svoj postoj k ženeniu.

Andrej Bičan má za sebou nepekný rozvod s manželkou Editou, s ktorou došlo na ulici dokonca aj k slovnej rotržke. Momentálne si ale moderátor užíva spoločnosť svojich dcér ako aj romantiku s mladou priateľkou Michaelou.

Dvojica spolu tvorí pár už tri roky, z toho dva roky žijú v spoločnej domácnosti. Majú za sebou množstvo výletov či akcií, a tak sa mnohí pýtajú, či sa tvár RTVS opäť ožení. Andrej má však k tretej svadbe vo svojom živote jednoznačný postoj: “Momentálne si myslím, že po dvoch nevydarených manželstvách sa do tretieho nebudem hrnúť. Bolo by to nelogické. To musí ukázať oveľa dlhší čas ako ten štandardný,” oddôvodňuje svoje rozhodnutie pre Plusku.

V budúcnosti však nevylučuje aspoň zásnuby, ktoré by ich lásku čiastočne spečatili: “Myslím si, že snubný prsteň raz príde a bude tam nejaký sľub, ale že by to rovno mala byť svadba…,” dodáva. Michaela je však podľa jeho slov s takýmto prístupom stotožnená a rovnako si myslí, že svadba “veľa vecí pokazí”: “Veľmi opatrne narábam so slovíčkom svadba,” uzatvára tému.

Zdá sa, že Andrej Bičan sa už ženiť nebude

Zdroj: pluska.sk│ Foto: Instagram/andrejbican, YouTube/Televízia Markíza