Zdena Studenková (65) je veľká profesionálka a je známa svojou pripravenosťou na pľaci. Svoje súkromie si ale prísne stráži. Podarilo sa však odhaliť, aké má vzťahy so susedmi v bratislavskom paneláku.

Zdena Studenková sa udržiava medzi hereckými esami v divadle aj televízii. Herečka je povestná svojou profesionalitou a pedantnosťou, takže na pľac chodí vždy pripravená s textami naučenými od A po Z. O tom, aká je však v súkromí, sa toho veľa nevie, keďže blondínka si svoje súkromie stráži.

Kráska, ktorá sa pravidelne udržiava a necháva si na tvári robiť kozmetické zákroky, žije v harmonickom vzťahu s Braňom Kostkom. Dvojica si nažíva v paneláku na bratislavskej Kolibe a o tom, ako vychádza herečka so svojimi susedmi, prezradila sama v markizáckej relácií Chart Show. O žiadnych vrelých kamarátstvach ale nemôže byť ani reči a susedia o nej zrejme nič nevedia.

Keď jej totiž Adela naznačí, že komunikácia medzi susedmi je bežná, Zdena má okamžitú odpoveď: “Ale daj mi pokoj, šak ja ani neviem, kto tam býva! A načo?” Zároveň Studenková odhalí, že predovšetkým neznáša neohlásené návštevy: “A najviac zo všetkého by som nenávidela, keby mi hocikto hocikedy zaklopal na dvere, že daj mi dve vajíčka. To by ma šľak trafil!“ dodáva rozhorčene. S jej názorom sa ale zrejme stotožnia mnohí Slováci, ktorí si od ďalších obyvateľov paneláku udržujú odstup a doma chcú zo všetkého najviac pokoj.

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza