Aj keď je viac ako zrejmé, že Markíza už teraz chystá štrnáste pokračovanie reality šou Farma, ktorou bude divákov sprevádzať obľúbená blondínka, fanúšikov stále zaujímajú predovšetkým osudy posledných súťažiacich. Okrem iného sú výrazne zvedaví aj na to, ako pokračuje vzťah stolárky Evy Vajsovej a Petry Pajákovej.

Senčanka Eva Vajsová, ktorá v trinástej sérii Farmy obsadila druhé miesto, sa nikdy netajila tým, že ju priťahujú ženy. Priamo pred kamerami dokonca laškovala s Petrou Pajákovou, pričom sa spoločne objavili aj v bonusovej relácii Život po Farme u Jakuba “Zitrona” Ťapáka. Práve sympatického moderátora zaujímalo, či mali dievčatá po príchode z reality šou nejaké ponuky od žien, a ako sa ukázalo, záujem o ne skutočne je!

“Čo budem hovoriť, žien píše… veľa… veľmi veľa,” uviedla Eva, na čo Petra reagovala celkom prekvapene. “Vážne? Mám začať žiarliť? To som nevedela ináč, to mi nevravela,” kontrovala s úsmevom, na čo sa opäť ozvala strieborná farmárka: “Tak akože sorry, ty sa flákaš po rôznych dovolenkách, tak čo sa budem nudiť?” Exsúťažiace zároveň prezradili, že nevedia, aký je medzi nimi aktuálne vzťah, no v jednom majú jasno: “My sme v úžasnom vzťahu. Milujeme sa tak, ako sme sa milovali na Farme,” priblížila stolárka, čo potvrdila aj brunetka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: VOYO/Život po Farme, IG/farma.markiza, markiza.sk