Dva mesiace dychberúcich tanečných čísel sú za nami, no súťažiaci a aj diváci ešte stále vstrebávajú emócie, ktoré v nich doznievajú po veľkolepom finále. Po celú dobu mnohým vŕtala v hlave otázka, či je medzi súťažiacimi Jakubom Jablonským a Eliškou Lenčešovou viac ako len kamarátstvo. Dvojica po Let’s Dance prehovorila.

Slovenský herec Jakub Jablonský bol od pilotnej epizódy 9. série Let’s Dance horúcim favoritom na víťaza, nakoľko už prvým vystúpením všetkým odpálil dekel. Nedalo sa nevšimnúť, že si s tanečnou partnerkou Eliškou Lenčešovou boli počas celej doby veľmi blízki. V médiách sa dokonca objavila informácia, že sa stretávajú aj mimo práce.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

V tom čase najnovší kráľ a kráľovná tanečného parketu popreli, že by bolo medzi nimi viac než priateľstvo. A ako je to teraz po skončení šou, v ktorej boli ich čísla aj o intímnych dotykoch a vášnivých pohľadoch?

,,Sme veľmi dobrí kamaráti,” uviedol Jakub v rozhovore pre Plusku. ,,Sme si podobní, možno preto to tak vyzeralo. Zistili sme, že máme veľmi veľa podobného,” doplnila Jablonského tanečná partnerka Eliška. Dvojica tak vyvrátila špekulácie o tom, že by mala mať hlbší vzťah.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Pepe Majeský (@pepeconfidential)

Zdroj: Pluska | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial