Už niekoľko mesiacov prebieha mega súdny proces s jednou z najznámejších zločineckých skupín, pričom bolo celkovo obžalovaných až 17 ľudí. Medzi nimi je obvinený aj šéf celého gangu. Jeden z mužov však náhle prišiel o svojho právneho zástupcu.

Vo štvrtok (31. marca) sa malo uskutočniť pojednávanie na Špecializovanom trestnom súde v prípade zločineckej skupiny Takáčovcov, no náhle bolo preložené. Podľa informácií televízie JOJ bola dôvodom zrušeného pojednávania náhla smrť jedného z právnych zástupcov.

Ide o advokáta Gabriela Almásiho, ktorý mal cestou na súd skolabovať v aute a zísť mimo cesty. Príčina smrti momentálne nie je známa. V procese zastupoval Patrika Vidašiča, no obžalovaný je aj jeho brat Juraj Almási, ktorého zastupuje iný zástupca kvôli zaujatosti.

Oficiálny súdny proces s Takáčovcami začal v októbri minulého roka, pričom sa pred Špecializovaný trestný súd postavilo 17 obžalovaných. Medzi nimi bol aj šéf celého Gangu Ľubomír Kudlička, známy pod prezývkou “Kudla“, ktorý si momentálne odpykáva trest 25 rokov za objednávku vraždy Romana Krajčího. Obvineným mafiánom mal v minulosti pomáhať aj bývalý špeciálny prokurátor Dušan Kováčik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk  |  Foto: YT/Plus 7 DNÍ, Denník N, TV JOJ