Redaktor Boris Pršo si prešiel za posledný rok a pol doslova peklom. Po mozgovej príhode mu lekári nepredpovedali svetlú budúcnosť. Teraz ale prišiel so super novinkou, na ktorú všetci čakali!

Boris Pršo si v septembri 2017 prešiel peklom, keď dostal pred vysielaním relácie Let´s Dance mozgovú príhodu. Sanitka ho okamžite previezla do nemocnice, no po prebratí nemali lekári príliš pozitíve prognózy. Redaktor však svojou pevnou vôľou dokázal zázraky.

Po vyše roku je Boris opäť vysmiaty a srší veľkou energiou. V práci za ním smútili mnohí kolegovia, medzi ktorými nechýba ani jeho obľúbená Kvetka Horváthová. Práve sympatická blondínka urobila s Borisom rozhovor, v ktorom jej prezradil aj šokujúcu novinku.

Redaktor, ktorý bol v šoubiznise ako doma, potvrdil, že chystá veľký návrat do televízie Markíza. Túto dobrú správu zaklincoval aj potešujúcim pokrokom, ktorý sa mu podaril. Lovec celebrít totiž prišiel na stretnutie s Kvetkou bez paličky a je tak na najlepšej ceste začať žiť ako predtým. Moderátorka tiež vyzradila, že Borisa privítajú už 25. februára v Teleráne. Prajeme skorý návrat a zotavenie!

Zdroj: markiza.sk │ Foto: Instagram, TV Markíza