Uplynulú nedeľu patril hlavný vysielací čas na Markíze šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde 18 spevákov bojovalo o postup do TOP 10. Kým v minulých ročníkoch zahviezdili medzi najúspešnejšími finalistami Emma Drobná, Miro Jaroš, Lukáš Adamec či Monika Bagarová, tentokrát sa o titul pobije šesť dievčat a štyria mladí muži.

Šou Česko Slovensko hľadá Superstar sa pomaly, ale isto blíži k živým vysielaniam, pričom víťaz súťaže bude známy už o dva týždne. Typické vyraďovacie večery tak nahradia dva finálové priame prenosy, avšak podrobnosti ohľadom vypadávania súťažiacich či voľby Superstar zatiaľ divákom nie je jasný.

Po odvysielaní poslednej epizódy je už zrejmé, ktoré z nádejných talentov sa prebojovali až do finálovej TOP 10. Kým z chlapcov prekvapivo postúpili len štyria speváci, dievčat je v prevahe celkovo šesť. Okrem jasných favoritov Diany Kovaľovej a Timoteja Májskeho sa do ďalších kôl dostala i Júlia Kramárová, ktorej spevácky výkon bol v semifinále snáď najväčším sklamaním.

Azda najviac, naopak, prekvapila Esther Lubadika, ktorá fantasticky odpálila hit od Whitney Houston, no aj sympatický Martin Schreiner. Práve on bol prvým súťažiacim, ktorý sa pozitívny verdikt poroty dozvedel okamžite po vystúpení. Najväčšiu šou v rámci večera však zaiste predviedla kedysi sivá myška Barbora Piešová s hitom I Will Survive od Glorie Gaynor. Na koho sa teda môžete tešiť vo finálových kolách?

Lucie Bikárová

Diana Kovaľová

Júlia Kramárová

Esther Lubadika

Dominika Lukešová

Timotej Májsky

Barbora Piešová

Michal Šafrata

Martin Schreiner

Giovanni Ricci

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/superstarcs, tvmarkizaofficial, barbora_piesova, nastyesthy, michalsafrata, julia.kramarova