Pred pár týždňami zaskočila verejnosť informácia, že bývalá superstaristka Dominika Stará dostala exkluzívnu ponuku na post hovorkyne premiéra. Speváčka však odmietla a teraz prezradila, prečo nebude pracovať pre Igora Matoviča.

Začiatkom apríla ostali mnohí šokovaní potom, ako sa prevalilo, že novou hovorkyňou premiéra by sa mohla stať niekdajšia superstaristka Dominika Stará. Len 26-ročná speváčka bez politických skúseností tak dostala príležitosť, o akej sa mnohým len sníva.

Mladá kráska, ktorá je aktívna na sociálnych sieťach, však lukratívnu ponuku Igora Matoviča odmietla, hoci sa stretli v jeho kancelárií. “Áno, už môžem potvrdiť, že to miesto som neprijala,” uviedla pre týždenník Šarm. Hovorcom Matoviča sa tak má podľa všetkého stať bývalý novinár.

Ak by si však niekto myslel, že post hovorkyne odmietla kvôli nezhode s premiérom, mýli sa. Dôvod je oveľa prozaickejší: “S priateľom sme sa o tom rozprávali a dala som prednosť rodine. Chceli by sme dieťatko, chcem rodinu a keď som to celé zvážila, tak by sa to nedalo skĺbiť,” vyzradila. Aktuálne síce nie je v požehnanom stave, no na bábätko sa rozhodne teší v neďalekej budúcnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Instagram/dstaraofficial, Televízia Markíza