Nečakaná ponuka pre Superstaristku: Zo speváčky hovorkyňa premiéra?

Dátum:

Premiér Igor Matovič, ktorý sa len pred pár hodinami prihovoril všetkým Slovákom, je stále bez svojho oficiálneho hovorcu. Zástup odborníkov, možných obsadiť túto funkciu, má však údajne valcovať bývalá Superstaristka Dominika Stará!

26-ročnú speváčku Dominiku Starú spoznali televízni diváci v roku 2009, kedy bola finalistkou prvej série šou Česko Slovensko hľadá Superstar. V hudobnej súťaži, ktorú napokon vyhral Martin Chodúr, skončila na treťom mieste, pričom zanedlho sa vydala za veľkú mláku, kde sa pokúšala rozbehnúť medzinárodnú kariéru.

Sympatická blondínka sa v zahraničí okrem zdokonaľovania spevu či angličtiny zamerala aj na svoju postavu, ktorá je dnes doslova ako z lifestylového časopisu. Potom, ako sa Dominika vrátila z USA domov, vydala zopár singlov a momentálne má mať údajne celkom nové ambície.

Ako totiž informoval portál Aktuality.sk, krásnej blondínke mala byť ponúknutá lukratívna ponuka v najvyšších kruhoch vlády. Údajne sa totiž mala stať favoritkou na miesto novej hovorkyne premiéra Igora Matoviča, lídra politického hnutia OĽaNO!

Nebola by jediná!

Dominika by však nebola prvou hviezdou zo Superstar na podobnom poste, nakoľko hovorkyňou Richarda Sulíka je semifinalistka z prvej slovenskej Superstar Katarína Svrčeková. Tej unikol postup do finále doslova o chlp, keď skončila v diváckom hlasovaní, kedy postúpila do TOP 11 Petra Humeňanská a Martin Kelecsényi, na treťom mieste.

Dominika Stará

Zdroj: aktuality.sk | Foto: IG/dstaraofficial, FB/I.M., K.S., YouTube

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...