Finalistka prvej série šou Česko Slovensko hľadá Superstar sa opäť pripomenula divákom obľúbeného programu potom, čo si zasadla do hviezdnej poroty. Jedna z najúspešnejších účastníčok speváckej súťaže vôbec bola v tom období tehotná, pričom dcérku porodila tesne pred finále šou. Kým doposiaľ sa zdalo, že mladá rodinka si užíva ničím nerušené chvíle, Monika Bagárová prišla s nečakaným priznaním.

Speváčka Monika Bagárová sa stala koncom mája hrdou mamičkou rozkošnej dcérky Rumie, ktorú porodila svojmu partnerovi, MMA zápasníkovi Makhmudovi Muradovi. Kým pôvabná mamička rozdáva úsmevy na všetky strany a z jej príspevkov na sociálnej sieti srší radosť a pohoda, poslednou fotografiou prekvapila všetkých fanúšikov. Ako totiž nečakane prezradila, počas na základe testovania jej bolo diagnostikované pandemické ochorenie Covid-19.

“Nemám žiadny ťažký priebeh a vďakabohu Ruminka sem tam len zakašle, inak sa smeje a je stále veselá,” priznáva Monika. “Bola som prvé dni šialene unavená a bolela ma hlava, myslela som si, že to patrí k tomu, že v noci x-krát vstávam k Ruminke, a tak je to telo unavene a proste si potrebuje odpočinúť. Dnes už necítim chuť ani čuch. Sme doma v karanténe a je nám smutno za ocinkom, ktorý je na tom rovnako, ale bez príznakov vo Vegas,” priblížila symptómy ochorenia. Monike sa okamžite dostalo od fanúšikov množstvo podpory, ktorú jej vyjadrili aj osobnosti zo sveta šoubiznisu, medzi inými Soňa Skoncová, Ivana Surovcová, Pepe Majeský či Timea Trajtelová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/bagarovamonika