V posledný aprílový deň došlo k tragickej udalosti, ktorá skončila smrťou nevinnej ženy. Príslušníkom policajného zboru sa po príchode na miesto činu naskytol hrozný pohľad, ktorý len tak z pamäte nevymažú.

V jednej z bytoviek v Handlovej došlo v štvrtok (30. apríla) popoludní k brutálnemu činu. V byte na treťom poschodí sa mala hádať matka so svojím 15-ročným synom. Ich roztržka bola natoľko hlučná, že sa situáciu rozhodla upokojiť suseda.

45-ročná žena zabúchala na dvere bytu, pričom jej otvoril nahnevaný mladík. Oznámil jej, že bude hneď späť a zamieril do kuchyne, kde si zobral nôž. Susedu následne bodol do krku a vzápätí vyskočil z balkóna bytu. Zranenej žene utekala na pomoc matka chlapca, ktorá je lekárka. Tá však podľahla zraneniu priamo na mieste.

Mladíka s ťažkým zraneniam odviezli záchranárskym vrtuľníkom do nemocnice, kde po pár hodinách zomrel. Tragédia je momentálne predmetom vyšetrovania, pričom krajský vyšetrovateľ z Trenčína začal trestné stíhanie za obzvlášť závažný zločin vraždy a zločin zabitia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Polícia SR-Trenčiansky kraj  |  Foto: Facebook/Polícia SR, Polícia SR-Trenčiansky kraj, markiza.sk