Známa herečka, ktorú si slovenskí diváci obľúbili v nedávno odvysielanom tureckom seriáli S hlavou v oblakoch, sa vydala. Za manžela si zobrala tureckého speváka, pričom fanúšikov prekvapila netradičnými svadobnými šatami.

Nádherná herečka Demet Özdemir zahviezdila spolu so svojím fešným dlhovlasým kolegom v obľúbenom tureckom seriáli S hlavou v oblakoch, ktorý sa na televízii Doma dovysielal po finálnej svadobnej scéne len nedávno.

Demet však absolvovala rozprávkovú svadbu aj v skutočnom živote a za manžela si zobrala svojho priateľa, o sedem rokov staršieho tureckého speváka Oğuzhana Koça. Svoje áno si povedali v nedeľu 28. augusta na krásnom obrade.

Telenovelová Sanem, ktorá prežila krátky románik aj s predstaviteľom seriálového Cana, ohúrila na svadbe netradičnými šatami z návrhárskej dielne Edou Güngör, aké sa len tak nevidia. O zábery z veľkého dňa sa podelila aj s fanúšikmi na sociálnej sieti. Ale jej to pristalo! Fanúšikov tureckých seriálov pritom len nedávno zarmútila správa o úmrtí známeho herca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/demetozdemir, lebaneseweddings, YT/Erkenci Kuş