Známa a obľúbená speváčka, ktorá ako tínedžerka naspievala populárne detské hity, má v živote veľkú novinku. Cez víkend sa totiž tajne vydala v éterických bielych šatách, pričom za manžela si zobrala svojho priateľa, ktorý sa živí ako publicista, prekladateľ a prozaik.

Na Slovensku sa azda nenájde nik, kto by nepoznal detskú speváčku Michaelu Paštékovú. Sympatická brunetka naspievala pred rokmi hity ako Mandarínka Darinka či So mnou nikdy nezostárneš, ktoré si mnohé generácie spievajú s obľubou dodnes.

Miška sa však po raketovom nástupe v šoubiznisovej kariére stiahla do úzadia, no hudbe sa venuje dodnes. Aktuálne sa 39-ročná speváčka živí predovšetkým ako pedagogička v Žiline, popritom píše pre mesačník o kultúre a pôsobí i ako produkčná festivalu divadla a tanca.

Veľkú novinku má však vo svojom súkromnom živote, keďže sa v sobotu tajne vydala! V éterických bielych šatách, v ktorých vyzerala ako víla, cez víkend povedala áno svojmu priateľovi Tomášovi Hučkovi. Ten je rovnako umelec, publicista, prekladateľ, prozaik a bol to práve on, kto sa na sociálnej sieti pochválil spoločným záberom z veľkého dňa D. Slovensko tiež pred pár hodinami spoznalo novú Miss Universe 2022.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: FB/Tomáš Hučko, YT/Aktuality.sk, MichaelaVEVO