Moderátorka Adela Vinczeová (38) a Dano Dangl (43) sú dvojicou, ktorá je zárukou dobrej zábavy. Niet sa preto čo diviť, že sa rozhodli pre spoločný projekt, ktorý televízia Markíza s radosťou uvítala. Následne však prišla nečakaná stopka a zdalo sa, že zo všetkého vzíde. Je to však naozaj tak?

Vinczeová a Dangl vytvorili reláciu 2 na 1, pričom pilotná časť bola odvysielaná na začiatkom roka 2018. Tá zožala u divákov veľký úspech a špeciálna hosťka v podobe Dominiky Cibulovej mala od divákov výborné ohlasy. Diváci, a zrejme aj samotní moderátori očakávali, že sa budú natáčať ďalšie časti. Markíza však náhle nový projekt zavrhla.

Zdá sa, že humorná dvojka dostala druhú šancu, pričom doteraz prebiehalo všetko vo veľkej tajnosti. „Dano Dangl, Adela Vinczeová a tím televízie Markíza pracujú na nových častiach programu 2 na 1, ktorý sa pri pilotnej časti stretol s mimoriadnym diváckym úspechom. Už v roku 2019 sa diváci môžu tešiť na niekoľko nových častí,“ potvrdil šéf PR a marketingu Michael Borec pre cas.sk.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Instagram/domicibulkova, Facebook | Video: YouTube