20. ročník Plesu v opere priniesol okrem nablýskaných rób a vyberaných jedál aj trápne momenty či dokonca hádky. Tým sa nevyhol herec Jozef Vajda a medzičasom na incident so šatami a holým bruchom zareagovala aj Iveta Malachovská.

Ples v opere tak ako každý rok priniesol zaujímavé momenty. Dámy sa predstavili v krásnych šatách, pričom jednoznačne dominovala biela a krémová farba. Hoci to všetkým kráskam mimoriadne pristalo, Ivete Malachovskej sa podarilo mierny trapas, keď sa jej zošuchla sukňa takým spôsobom, že všetkým naokolo ukázala holé bruško.

Samotná moderátorka RTVS si ale z tohoto momentu príliš ťažkú hlavu nerobí: “Nič sa mi nestalo, len som si pri vystúpení z taxíka potiahla sukňu, aby mi sedela. Šaty som mala od Veroniky Hložníkovej,” uviedla pre Plusku tmavovláska, ktorá napokon opustila budovu SND okolo jedenástej.

O chvíľku napätia sa postarali aj manželia Vajdovci. Jozef Vajda pritom dorazil medzi hostí až krátko po desiatej, keď v divadle odohral trojhodinové predstavenie. Jeho manželka Júlia sa zatiaľ zabávala, no nadránom pri odchode došlo k nečakanému konfliktu, kedy manželia pred vchodom gestikulovali a bolo vidieť nahnevané výrazy. Herec však slová o hádke rázne popiera: “K žiadnemu konfliktu, hádke ani ničomu podobnému nedošlo,“ zasmial sa Vajda po otázke Nového Času. Zdá sa tak, že je napriek nedokonalostiam všetko v najlepšom poriadku.

>> TU <<< (opens in a new tab)">Tu si pozriete konflikt Jozefa Vajdu s manželkou po Plese >>> TU <<<

Zdroj: cas.sk, pluska.sk │ Foto: YouTube/Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina, Televízia JOJ, Instagram/ivetkamalachovskaofficial