Minister financií Igor Matovič nedávno vyhlásil, že rodinnú kasu drží doma už roky jeho manželka Pavlína. Tá sa postarala po jeho vstupe do politiky aj o predaj firiem a založenie novej eseročky. Tá je však po rokoch bez zisku a podľa aktuálneho výpisu sa čísla pohybujú ďaleko v mínuse.

Igor Matovič sa pred časom v televízii JOJ nechal počuť, že napriek tomu, že má na starosti financie celého Slovenska, v jeho domácnosti to tak nie je. U Matovičovcov totiž drží kasu jeho manželka Pavlína, ktorej politik podľa svojich slov plne dôveruje. Nežnejšia polovička pritom založila aj svoju sročku, cez ktorú došlo ku kúpe Hotela Trnavan, ubytovne či historickej budovy v centre Trnavy.

Pavlína, ktorá sa nedávno pustila do slovnej prestrelky s prezidentkou Zuzanou Čaputovou, však podľa všetkého vo svojom podniku príliš neprosperuje. Ako uvádza Pluska, podľa portálu Finstat neeviduje od svojho vzniku žiadne zisky. Po piatich rokoch od založenia však svieti vo výsledkoch hospodárenia záporná suma mínus 166-tisíc eur.

Matovičova manželka pritom plánovala z chátrajúcej budovy urobiť nájomné byty, no či a kedy sa tento plán uskutoční, nie je nateraz známe. Verejnosť pred časom zaujala aj informácia, že investovala 600-tisíc eur do finančnej skupiny Arca Investments, ktorá je majiteľom skrachovanej Arca Capital.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia JOJ, FB/Igor Matovic