Je bežné, že členovia rodiny nemusia mať rovnaký názor na politickú situáciu v krajine. Výnimkou nie sú ani Matovičovci. Tentokrát rozsiahlu diskusiu na verejnosti spustila manželka ministra financií, ktorá sa vyjadrila poriadne tvrdo k osobe prezidentky.

Pavlína Matovičová svojimi najnovšími vyjadreniami vyvolala obrovské množstvo reakcií zo strany politikov i občanov. Podarilo sa jej totiž nahnevať LGBT komunitu tvrdením, že je správne skrývať svoju orientáciu za zatvorenými dverami. Následne odporučila prezidentke, aby sa do všetkého nemiešala a upozornila ju, že mlčanie je niekedy zlatom.

Vyjadrenia švagrinej neunikli ani Zuzane Belicovej, ktorá sa pravidelne vyjadruje k politickej situácii v krajine. Neraz kritizuje vládu, i keď v nej sedí jej brat a stal sa dôležitým mužom v koalícii. Zdá sa, že rodinné vzťahy ju neovplyvňujú pri vytvorení si vlastného názoru na danú záležitosť. S Pavlínou totiž v jednej dôležitej veci nesúhlasí.

Podľa jej slov by prezidentka nemala dostávať plat 14-tisíc eur za predvádzanie garderóby, účesov a prikyvovanie vládnym predstaviteľom. ,,…v prvom rade by sa mala vyjadrovať ku všetkému dôležitému, keď sa deje neprávosť, nespravodlivosť, neústavnosť. Svoj názor by mala dať jasne najavo, lebo aj za to ju občania platia a na zaujatie jej postoja čakajú. Zvlášť, ak sa také niečo deje vo vedení štátu či v parlamente. Keby vtedy mlčala, bol by to zlý signál verejnosti,“ napísala Zuzana na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Zuzana Belicova  |  Foto: FB/Pavlinka Matovicova, Zuzana Čaputová, Pixabay