Udalosti posledných dní, keď sa po brutálnej vražde investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej rozpútal takmer štátny prevrat, nenechali nikoho chladnými. Výnimkou nie sú ani slávne osobnosti, ktoré sa k situácii taktiež vyjadrujú.

Naša úspešná tenisová jednotka Dominika Cibuľková zavesila na známu sociálnu sieť fotografiu, ktorá korešponduje s aktuálnou politickou situáciou na našom Slovensku. Prostredníctvom tohto postu sa jej podarilo pred celým svetom zosmiešniť zosadeného expremiéra Róberta Fica a jeho vládnu stranu SMER.

Dominika, ktorej instagramový profil, sleduje viac ako 363-tisíc obdivovateľov z celého sveta, uverejnila priam satirický príspevok. V ňom reaguje na protiúder prezidenta Andreja Kisku voči Róbertovi Ficovi a jeho novej bábkovej figúrke – Pellegrinimu.

Róbert si rozhneval ľud popieraním skutočnosti a až keď už bolo nad slnko jasné, že sa na svojom teplučkom mieste neudrží, podal svoju demisiu. Tú odovzdal až priam arogantným spôsobom a týmto správaním ešte prilial olej do ohňa. Jeho popularita razantne a dramaticky klesla.

Hlava nášho štátu totiž odmietla vymenovať ,,prvú vládnu formáciu” a nový premiér sa teda musel následne opäť zaoberať zostavovaním vlády a obsadzovaním ministerských stoličiek.

Túto situáciu Domi okomentovala jednoduchým, no riadne okoreneným slovom „Remíza“. Týmto pred celým svetom absolútne potopila Fica a jeho stranu.

Celkom drsné! Čo poviete?

Zdroj / Foto: facebook, instagram