Viaceré známe Slovenky sa odhodlali prijať výzvu s názvom „10yearchallenge“ a ukázali, ako vyzerali pred 10 rokmi. Tá zmena je v niektorých prípadoch doslova neuveriteľná!

Známe Slovenky prijali výzvu, ktorá aktuálne koluje internetom a ukázali, ako vyzerali pred približne desiatimi rokmi. Je jasné, že čas plynie každému a nik nevyzerá rovnako ako v minulosti, no po zhliadnutí nasledujúcich fotografií uznáte, že niektoré zmeny sú viac ako ohromujúce.

Výzvu zatiaľ prijalo spevácke duo Twiins a je zjavné, že dievčatá za dlhý čas poriadne zoženšteli. Pridali sa aj niektoré farmárky, ktoré poriadne šokovali. Kým Lenka Horníková bola pred rokmi vlastne ešte dievčatko, Gabriela Bullová prešla radikálnou zmenou a z útlej dievčiny sa stala prsnatá a odvážna dračica.

Za zmienku tiež stojí návrhár Milan Švingal, ktorý navrhoval šaty na Ples v opere pre Evelyn a celým večerom ju aj s miernym promile v krvi sprevádzal. Ten vyzeral pred rokmi ako úplne iný človek a výslednému looku zrejme dopomohli aj nejaké tie zákroky. Prekvapenie neskrývali ani Gabika Drobová či Veronika Strapková, ktoré ho takmer nespoznali.

Zrejme mimo výzvy a náhodne sa zapojila aj herečka Kristína Tormová, ktorá ukázala záber spred 11 rokov, keď si zahrala v celovečernom filme s nomináciami na Českého leva s názvom Pouta. Hoci je Kristína rozpoznateľná na prvý pohľad, treba uznať, že vek jej rovnako len a len prospel a dnes vyzerá oveľa ženskejšie.

Twiinsky za 10 rokov zoženšteli
Lenka Horníková bola pred 10 rokmi ešte dievčatko
Gabriela Bullová sa zmenila z útlej žienky na prsnatú dračicu
Návrhár Milan, ktorý doprevádzal Evelyn, si zrejme dopomohol zákrokmi
Kristína Tormová za 10 rokov taktiež dozrela

Zdroj │ Foto: Instagram