Táňa Pauhofová si svoje súkromie úzkostlivo stráži, avšak pred časom na verejnosť unikla informácia, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. Éterická kráska sa tak už onedlho stane mamičkou, pričom bábätko porodí manželovi Jonatánovi Pastirčákovi (29).

Jedna z najžiadanejších slovenských herečiek, ktorá do domáceho šoubiznisu prenikla už v útlom veku, aktuálne prežíva najkrajšie životné chvíle. 38-ročná Táňa Pauhofová sa totiž už o pár týždňov stane mamičkou, a kým správu spočiatku pred verejnosťou tajila, napokon ju koncom apríla potvrdil samotný budúci otecko.

„Je to fantastická správa. Teším sa, že budem otec. Samozrejme, že človeku napadne, že dieťa príde do ťažkých časov. Je to zvláštne, lebo život je zároveň najväčší dar,“ povedal Jonatán pre týždenník Šarm. Dvojica, ktorá sa zosobášila v septembri minulého roka, sa najnovšie ukázala na premiére rozprávky Zákliata jaskyňa, kde hrá Táňa jednu z hlavných postáv, pričom pod šatami sa jej črtalo oblé tehotenské bruško. A že vyzerá fantasticky!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Markíza, IG/smotanka_official, Garfield film, tana_pauhofova_official