Je tomu len zopár dní, čo Slovenskom doslova otriasla skúsenosť rozhorčeného muža, ktorý sa spolu s rodinou vydal na lyžovačku do Vysokých Tatier. Astronomické ceny za skipasy doplnila už len čerešnička na torte v podobe poplatku za parkovanie. Ako sa však zdá, cenami s vysokohorskými prirážkami sa nepýšia iba Tatry Vysoké, ale aj tie Nízke.

Začiatkom roka 2019 sa vydala štvorčlenná rodina do Vysokých Tatier, kde ju na pokladničnom bloku len za jednodňové skipasy pre dvoch dospelých a dve deti prekvapila mimoriadna suma 184 eur. Zdá sa však, že mimoriadne vysoké ceny za zimné športy neatakujú Slovákov len vo Vysokých Tatrách, ale aj v tých Nízkych.

Ondrej z Trenčína sa uplynulý týždeň vydal so svojimi synovcami na lyžovačku do Jasnej, kde sa okrem neprimeraného ľudského prístupu v požičovni stretol aj s cenami hodnými týždňovej letnej dovolenky pri mori. Dva dni na svahu a jedna noc v Tatrách ho vyšli pre tri osoby na šialenú cenu, o čom sa rozrozprával vo videu.

Exkluzívne pre funmagazin.sk prezradil, že len za hotel zacvakali 250 €, za večeru vo forme All You Can Eat platili 17 € na osobu a pivo v hotelovom bare ich stálo 4 €. Čo myslíte o cenách za tieto služby vy?

1 000 € za lyžovačku na Slovensku!?

Pokračovanie na Chopku

Foto/Video/Zdroj: YouTube/ondrejztrencina