V priebehu zimných mesiacov sa tisícky Slovákov tešia na zasnežené strediská, kde môžu stráviť príjemnú lyžovačku. Malá a Veľká Fatra, Nízke i Vysoké Tatry sú vychytenou lokalitou pre milovníkov zimných športov. Dovolenka na snehu však vyjde pre rodinku poriadne draho, o čom sa presvedčil aj jeden z našincov.

Jeden z mnohých Slovákov sa rozhodol podporiť turizmus v našej krajine, pričom zbalil svoju rodinku a spoločne navštívili tatranské stredisko. Lyžiarsky výlet rozhodne stál za to, avšak len do momentu, kým prišlo na platenie. Cena, ktorá bola uvedená na pokladničnom bloku, ho totiž poriadne nahnevala.

Starostlivý manžel a otec sa rozhodol o svoje rozhorčenie podeliť na facebookovej stránke “Nekŕmte nás odpadom“. ,,Včera som bol POSLEDNÝKRÁT lyžovať vo Vysokých Tatrách. Žijeme asi v krajine zázrakov, kde za jednodňový skipas zaplatí 4-členná rodina (dvaja dospelí a dve deti) 184 EUR + parkovné 15. Napr. taká lyžovačka v Kitzteinhorne, Pitztali, Cortina de Ampezzo stojí pre rovnakú rodinu 130 – 140 Eur. Ďakujem, Andrej Danko, že toto ešte podporuješ a tváriš sa, aký si skvelý, sociálny a empatický,” napísal nahnevaný Slovák.

Do tejto sumy nebolo dokonca zarátané ani ubytovanie, jedlo či pitie pre celú rodinu priamo na stredisku, suma zahŕňa výhradne možnosť lyžovať. Ako sa teda zdá, po minuloročnom faux pas, kedy sa Slováci postavili za mladú Vierku, si strediská zarábajú na ďalší škandál.

Zdroj: Facebook/Nekŕmte nás odpadom  |  Foto: Facebook/Nekŕmte nás odpadom, Pixabay