Speváčka Monika Bagárová je už viac ako tri roky mamičkou rozkošnej dcérky, ktorú má s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom. Pribudne Rumii čoskoro súrodenec?

Fanúšikovia Moniky Bagárovej prednedávnom začali polemizovať o tom, či česká kráska nenosí pod srdcom druhé dieťatko. Tieto domnienky spôsobila fotka, na ktorej strih speváčkiných šiat budí dojem vypuklejšieho bruška.

Okrem toho Blesk sa pred pár dňami zúčastnil krstu CD Michala Davida, na ktorom bola aj Monika, a všimol si, že SuperStaristka sa vyhýbala alkoholu. Mamičke tak položil priamu otázku, či náhodou nečaká druhú ratolesť.

„Už sa to ku mne donieslo, že čakám bábätko, ale nečakám. Bohužiaľ, som pár kíl pribrala a všetko mám na bruchu. Budem musieť zase začať cvičiť a viac sa strážiť v jedle. Druhé bábätko by som určite chcela, ale až časom,“ vyjadrila sa pre Blesk brunetka, ktorá už rok a pol randí s fešným podnikateľom Leom z Karlových Varov. Navyše, budúci rok čaká Moniku veľký koncert v O2 Arene, takže má plnú hlavu úplne iných vecí, ako je dieťa.

Zdroj: Blesk | Foto: Instagram/bagarovamonika