Vyzerá to tak, že bývalý priateľ Adely Vinczeovej by sa čoskoro mohol stať po prvýkrát otcom. Jeho súčasná partnerka a po novom už aj manželka totiž zverejnila na sociálnej sieti záber, ktorý veľa naznačuje.

Známy fotograf Rasťo Brezovský (39) kedysi randil s Adelou Vinczeovou, a dokonca aj s Twiinskou Veronikou Nízlovou. Ani s jednou z dám mu to však nevydržalo a zakotvil až u modelky Michaely Hlaváčkovej (30), ktorú si v septembri zobral za manželku.

Vzťah dvojice nabral mimoriadne rýchly spád aj napriek tomu, že vnučka Olda Hlaváčka už má dvoch synčekov z predošlého vzťahu. Podľa najnovších informácií to však vyzerá tak, že k Jankovi (4) a Miškovi (2) čoskoro pribudne nevlastný braček.

Michaela na Instagrame zverejnila pred pár hodinami fotku z interiéru auta. Na dvoch sedadlách sú detské ruksaky s menami jej dvoch chlapcov, no na treťom je záhadná detská autosedačka s označením Jurko. Pod fotku napísala kráska veľavravné “soon” (čoskoro, pozn. red.). Žeby sa takto rozhodla podeliť so svetom o radostnú novinu?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/michaelahlava, rastobrezovsky, Televízia Markíza