Jasmina Alagič bude svoje tehotenstvo postupne skrývať čoraz ťažšie. V poslednom období sa totiž kráska začína pekne zaguľacovať, o čom svedčí aj jej najnovší roztomilý dôkaz.

Jasmina Alagič na Vianoce Rytmusovi darovala ten najkrajší darček a dvojica oznámila fanúšikom, že sa stanú po prvýkrát v živote rodičmi. Na svet tak balkánska kráska privedie čoskoro chlapčeka a už teraz sa svojho pokladu nevie dočkať.

Hoci je Jasmina štíhla ako laň, moderátorka začína pomaly, ale isto vnímať svoje narastajúce tehotenské bruško. S novou skúsenosťou sa podelila na Instagrame, keď odišla moderovať akciu do Košíc. Pri zábave s kolegom Martinom Nikodýmom mala na sebe krásne šaty od Jany Pištejovej, ktoré jej už ale nesadnú tak ako predtým.

Kamaráti, zle je, toto je podla mňa posledný mesiac, kedy som zapla šaty mojej milovanej Pištejky, to však neznamená, že sa ich vzdám, NIKDY! Proste urvem gombík a bude,” sranduje Jasmina, ktorej bruško už zrejme začína vykúkať. O tom, že sa na Jasmine objavujú výraznejšie tehotenské krivky, sa mohli fanúšikovia presvedčiť aj zo záberu na dovolenke, kde ju Rytmus odfotil v odvážnej póze.

Jasmina priznala, že sa začína zaguľaťovať
Šaty od Pištejovej len len že zapla
Jasminu prekvapil aj jej plnší dekolt
Ples moderovala s Martinom Nikodýmom

Zdroj │ Foto: Instagram