Zuzana Strausz Plačková si až doposiaľ tehotenstvo užívala plnými dúškami, pričom naďalej navštevuje obľúbené zahraničné destinácie. Pred pár dňami sa však fanúšikom prihovorila z bratislavskej nemocnice. Po krátkom čase influencerka priznáva, že jej výsledky po odbere krvi dopadli katastrofálne.

Zuzana Plačková musela pred pár dňami výrazne zmeniť svoj program a drahé šaty a make-up náhle vymenila za pobyt v bratislavskej nemocnici. Svojich fanúšikov však upokojila so slovami, že jej ani bábätku nič vážne nehrozí a čo najskôr sa opäť vráti domov.

Napokon však vysvitlo, že influencerku museli hospitalizovať po tom, ako lekári z oddelenia gynekológie odoslali výsledky z odberov krvi. Samotná podnikateľka priznáva, že dopadli veľmi zle: “Boli úplne katastrofálne, silná anémia, ale až taká, že ma museli hospitalizovať,” objasňuje.

Zuzanu nepotešili ani slová jej známej, ktorá pracuje rovnako v nemocnici: “Povedala mi, že také zlé výsledky u tehuľky ešte nevidela, a to robí 17 rokov v nemocnici,” uvádza na rovinu. Bývalá účastníčka Hotela Paradise tak bude musieť prijať infúzie s krvou a rozhodla sa tiež počúvať dôkladnejšie rady lekárov, ako i zmeniť stravovanie a zaradiť do jedálnička potraviny bohaté práve na železo. Napokon vyzradila aj to, že napriek nadpriemernej finančnej situácii chce svoje bábätko priviesť na svet práve na Kramároch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj│ Foto: IG/queen.plackova