Reality šou Farma televízie Markíza už roky trhá divácke rekordy. Už túto jeseň sa môžu Slováci tešiť na 14. sériu, v ktorej farmári zabojujú o rozprávkovú výhru. Konkurenčná televízia JOJ si ale pripravuje na jeseň inú reality šou, ktorou chce Markízu zvalcovať.

Farma si počas trinástich sérií získala na Slovensku množstvo priaznivcov. Tí sa môžu v televízii Markíza na jeseň tešiť na 14. natáčanie farmárov bojujúcich o finančnú výhru. Prekvapením aktuálneho ročníka však bude fakt, že namiesto Evelyn sa moderovania chopí slovenský herec Marek Fašiang.

Ani televízia JOJ ale nezaháľa a rozhodla sa zabojovať o divákov Farmy. Ako informuje portál Mediaboom, na jeseň chystá reality šou s názvom Láska na chate, na ktorú niekoľko mesiacov zháňala účastníkov prostredníctvom upútavky. “Si nezadaná a hľadáš toho pravého? Snívaš o romantických zážitkoch a partnerovi, ktorý ti zmení život? Prihlás sa na casting,” zaznelo v televízii.

A hoci až doposiaľ JOJka v čase Farmy vysielala filmy alebo iné formáty, tento rok stavia na novú stratégiu, a práve Láska na chate sa má vysielať vo večernom čase až trikrát do týždňa už od septembra. Zoznamka bude prebiehať rovnako ako Farma mimo civilizácie v prírodnom prostredí, kde budú mať účastníci k dispozícii luxusnú chatu, pričom v celom objekte sú namontované kamery 24 hodín denne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: mediaboom.sk │ Foto: Televízia JOJ, Televízia Markíza