Na Farme sa postupne kryštalizujú vzťahy medzi súťažiacimi, ktorí stále viac odhaľujú svoj charakter. Jednou z najviac taktizujúcich a intrigujúcich farmárok je bezpochyby Michaela Štefániková, ktorá viacerým leží v žalúdku. Našiel sa však jeden farmár, ktorý ju poriadne schladil.

Na statku na Záhorí to začína vrieť a konflikty, ktoré doposiaľ len driemali pod pokrievkou, vyplávali na povrch. Michaela sa svojou nesympatiou k Monike netajila od doby, čo ju matka troch detí porazila v dueli napriek tomu, že to pôvodne chcela vzdať a odísť domov. Odvtedy sa napätie medzi oboma ženami dá krájať a nevraživosť sa stupňuje.

Moniku ale zasiahli zdravotné problémy a potom, čo skolabovala na statku aj počas duelu, sa scenár zopakoval po tretíkrát. Krehkú ženu museli ratovať záchranári, ktorí ju odviezli do nemocnice. Jej dramatický prevoz sprevádzal aj čudný úškrn Michaely. Práve to si všimol rebel Robo Mikla, ktorý využil najbližšiu príležitosť pri spoločnom natieraní dreva a to, čo si o Michaele myslí, jej šplechol rovno do tváre.

Ľudia riešia k**otiny, potom nadávajú, ako ich životy vyzerajú. Tešia sa z toho, keď druhému neni dobre, potom nadávajú, že ich život je na hovno,” začína svoj nenápadný príhovor. Na to Michaela zareagovala svojím múdrom: “Každý je strojcom svojho osudu,” na čo jej Robo okamžite odpovedal: “…tak sa nediv, keď ti bude zle v živote.” “Keď si to dodžubem, dodžubem si to ja,” pokračuje farmárka, no Robo pritvrdil: “Už si to dodžubávaš,” zaklincoval a odvolal sa na Bibliu, hoci Michaela jeho prirovnanie nechápala. Robovo prehovorenie do duše farmárky, ktorá na statku robí najviac intríg, tak zrejme bude mať aj pokračovanie.

Michaela sa pri odvoze Moniky uškŕňala

Zdroj │ Foto: YouTube, farma.markiza.sk