Len pred pár dňami sme vás informovali o tom, že zo známeho slovenského moderátora a herca Dušana Ambróša bude otecko, a už tu máme ďalšiu radostnú správu. Dieťatko nosí pod srdcom aj jeho krásna kolegyňa z obľúbeného seriálu Nemocnica.

Úspešná herečka Dominika Morávková sa prvýkrát stala mamou pred siedmimi rokmi, keď priviedla na svet dcérku Améliu. Pred štyrmi rokmi k dievčatku pribudol braček Damián Hugo, ktorého známa mamička porodila doma. O tom však v tom čase nevedela ani jej mama.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika (@dominika_m_o_r_a_v_k_o_v_a)

Blondínka, ktorú môžete poznať ako bývalú speváčku zoskupenia S hudbou vesmírnou, moderátorku šou Zem spieva a v neposlednom rade herečku, sa v rozhovore pre magazín Zdravie pochválila úžasnou správou. Priznala, že ju čakajú veľké zmeny – do rodinky čoskoro pribudne tretie dieťatko.

,,Pravdepodobne to bude dosť veľká zmena, pretože som opäť tehotná a že čakáme bábätko. Určite to bude zmena,” podelila sa o veľkú novinku šťastná Dominika, ktorá má dokonca za sebou aj kurz popôrodnej duly. Srdečne gratulujeme!

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika (@dominika_m_o_r_a_v_k_o_v_a)

Zdroj: Zdravie | Foto: Instagram/dominika_m_o_r_a_v_k_o_v_a