V júli 2017 celosvetovo známa sympatická herečka poriadne prekvapila širokú verejnosť, keď vyšla von so svojim sladkým tajomstvom. Tentokrát prezradila ďalšiu radostnú správu, ktorá sa týka pohlavia jej tretieho dieťatka. Bude to chlapček či opäť dievčatko?

36-ročná herečka, ktorá je známa po celom svete, si vďaka pôsobeniu v tejto brandži vyslúžila mnoho nominácií na rôzne prestížne ceny. Jej začiatky sa datujú ešte do 90.rokov, no okrem toho sa Jessica Alba vo veľkom venuje aj spoločnosti The Honest Company, ktorú založila po pôrode svojej prvej dcérky Honor.

Okrem toho, že sa jej darí po pracovnej stránke, Jessica sa v súčasnej dobe pripravuje na to, že do ich rodinky opäť priletí bocian. Túto radostnú správu oznámila celému svetu v júli 2017, ktorá mnohých ľudí prekvapila. Hollywoodska kráska sa už poriadne zaguľatila a konečne v jej živote nastal ten okamih, kedy sa dozvedela pohlavie svojho ďalšieho dieťatka. Zakladateľka vysoko prosperujúcej firmy sa opäť prihovorila verejnosti prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde prezradila i túto veľkú novinku. Jessica zverejnila krátke video, v ktorom jej robili spoločnosť aj jej dve dcérky. Tie totižto pomáhali pri odhalení pohlavia ich súrodenca. Ukázalo sa, že herečka po dvoch dievčatkách nosí pod srdcom chlapčeka. A jej radosť hovorí za všetko!

Zdroj | Foto | Video: Instagram