Sympatický spevák Tomáš Bezdeda bol dlhé obdobie oficiálne “single”, pričom poslednou priateľkou, ktorou sa pochválil na verejnosti, mala byť moderátorka Adela Banášová, dnes už Vinczeová. Po dlhých rokoch samoty však bývalý superstarista konečne priznal novú známosť, s ktorou si aktuálne vychutnáva slnečnú dovolenku.

36-ročný spevák Tomáš Bezdeda si získal mimoriadnu priazeň publika v prvej sérii šou Slovensko hľadá Superstar, kde sa spoznal s moderátorkou Adelou. Vzťah dvojice však, žiaľ, nevyšiel a začiatkom roka 2008 potvrdili rozchod. Kým sa moderátorka s odstupom času vydala za kolegu Viktora Vinczeho, hudobník ostával oficiálne sám a pred verejnosťou nepriznal žiadny nový vzťah.

V uplynulom období sa však na Tomáša usmialo šťastie a v polovici mája napokon fanúšikom predstavil svoju novú priateľku Ivanu. Dvojica sa spoznala vo fitnesscentre v Žiline, odkiaľ obaja pochádzajú, pričom dnes si už zamilovaný spevák dokáže predstaviť založiť si rodinu. Ešte pred väčšími životnými krokmi si párik odišiel do zahraničia vychutnať spoločnú dovolenku v španielskej Malage, kým týždeň predtým sa vybrali na Roháčske plesá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/tomas_bezdeda