Výborný herec Tomáš Maštalír (41), ktorý sa len nedávno oženil, zažíva obrovské muky. Kvôli zdravotným problémom bude musieť absolvovať operáciu a na istý čas sa tak vytratí z divadla.

Tomáš Maštalír mal momentálne prežívať najkrajšie obdobie, keďže sa len nedávno oženil s úradníčkou Katkou (34), ktorá mala na svadbe tieto nádherné šaty, no namiesto toho poriadne trpí. Kvôli zdravotným problémom, o ktorých sa nevedelo, dokonca ruší predstavenia a divadlo už muselo za neho nájsť dočasnú náhradu.

Výborný herec, ktorý v televízii hviezdi aj v komediálnom seriáli Ministri, má mať totiž obrovské bolesti, ktoré ho prinútia ľahnúť si čoskoro pod nôž: „Tomáša veľmi bolia rebrá. Ide o zranenie, ktoré si spôsobil v minulosti a teraz sa mu intenzívne pripomína. V najbližších dňoch ide na operáciu. V januári chce byť späť,“ prezrádza zdroj pre Nový Čas.

O tom, že ide naozaj o vážne zdravotné problémy, presvedčili aj slová Maštalírových hereckých kolegov. František Kovár prezradil, že kým sa Tomáš dá do poriadku, v divadle ho zastúpi Roman Poláčik. Samotný zastupujúci herec pritom informáciu rovnako potvrdil: „Tomáša nahradím v inscenácii Apartmán v hoteli Bristol. Ako dlho bude preč, neviem, to závisí od jeho rekonvalescencie,“ dodáva na záver Poláčik. Hercovi prajeme skoré uzdravenie a návrat na dosky.

Tomáš Maštalír ruší predstavenia kvôli zdravotným problémom
Do divadla sa vráti až po rekonvalescencii

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook