Televízia Markíza pred pár hodinami odvysielala finálnu časť romantickej reality šou Ruža pre nevestu. Po 14 týždňoch si musel Tomáš Tarr vybrať spomedzi posledných dvoch žien, ktoré nemohli byť rozdielnejšie. Rivalky sa snažili upozorniť na ich silné stránky a spoločné momenty s nádejným ženíchom. Jedna z nich napokon predsa len dostala vysnívaný prsteň.

Tomáša Tarra čakalo veľmi dôležité rozhodnutie, z ktorého mal v posledných dňoch veľký stres. Televízia preto dopriala sympaťákovi ďalšie celodenné rande s oboma adeptkami na lásku. S Mirkou si užil ochutnávku čokolády, romantickú večeru a neskôr strávili spoločné chvíle vo vírivke. Iskry medzi nimi lietali z oboch strán.

S Petranou zažil omnoho viac adrenalínu, keďže absolvovali driftovanie. Nasledovalo kúpanie sa v bazéne, no dvojica sa plávaniu rozhodne nevenovala. Spoločný čas využili na vážny rozhovor o budúcnosti, kým neskôr sa oddali vášnivým bozkom. Rodák zo Štúrova následne pozval krásku na večeru.

29-ročný mladík zdôraznil, že s dámou, ktorú si vyberie, chce vyskúšať skutočný vzťah, pričom sa bude riadiť srdcom. Petrana i Mirka sa pred neho postavili v krásnych svadobných šatách, no rozhodnutie stálo iba na Tomášovi. ,,Hľadám spriaznenú dušu, s ktorou budeme spolu snívať a spolu dobijeme svet,“ povedal tesne pred verdiktom.

Obom finalistkám venoval krásne slová a snažil sa zrekapitulovať ich spoločne strávený čas. Vzápätí však prišlo nečakané prekvapenie, keďže domov poslal sebavedomú krasokorčuliarku. Prsteň napokon daroval Petrane, ktorá bola jednou z najkontroverznejších súťažiacich vo vile. Postarala sa o nejeden konflikt, no zdá sa, že si získala jeho srdce.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: IG/tvmarkizaofficial, TV Markíza