Markizácka šou Ruža pre nevestu sa blíži k svojmu koncu, pričom sa už teraz šušká o Petrane ako o absolútnej víťazke. Posledné rande si však pohľadný podnikateľ Tomáš užil aj v prítomnosti Mirky, s ktorou skončil vo vírivke. I napriek kamerám nebola núdza o horúce zábery!

Tomáš Tarr si počas uplynulých týždňov vyberal spomedzi 18 nádherných dievčat svoju budúcu priateľku a nevestu. V Turecku sa však musel každý piatok napokon rozlúčiť s jednou z nich, pričom niektoré odchody boli sprevádzané aj búrlivými emóciami.

Zoznamovacia šou sa blíži do svojho záverečného finále a o srdce podnikateľa sa už uchádzajú len Petrana a Mirka. V zákulisí sa už pritom hovorí o víťazstve Petrany, no Tomáš si ešte pred ťažkým rozhodovaním stihne užiť aj prítomnosť blonďavej Mirky vo vírivke. Dvojica v plavkách si pritom svoju blízkosť v bublinkách dokonale vychutnáva a núdza nie je ani o nežnosti a intímnosti, cele video >>> TU <<<.

Po sladkých bozkoch a objatiach vo vode sú však mnohí diváci znechutení. Tomášovo správanie sa im totiž vôbec nepozdáva: “Najprv sa cucká s jednou, potom s druhou.. No kašľala by som takého chlapa. Pre*ikol už určite všetky,” rozčuľuje sa Anna. Ivan sa zas domnieva, že takýmito scénkami robia dievčatá len hanbu sebe i rodine. Našli sa však aj takí, ktorým Mirkina prítulnosť vo vírivke príde prirodzená: “Super, sú predsa v hre a ak Mirka prechováva k Tomášovi city, prečo nie,” zastala sa budúcej veterinárky fanúšička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: Televízia Markíza