Súdny proces v prípade vraždy Tomáša, ktorá sa stala 16. mája 2019, naďalej pokračuje. Judita, ktorá mala svojho najlepšieho kamaráta chladnokrvne zavraždiť, momentálne čelí vážnym obvineniam, pričom sa stále objavujú nové informácie o trestnom čine.

Na ďalšom súdnom pojednávaní sa na lavicu svedkov dostane otec zavraždeného Tomáša Vladimír. Bude sa tak musieť pozrieť do očí iba 16-ročnej tínedžerke, ktorá mala zavraždiť jeho syna. Na súde sa však objaví aj rodina Judity, ktorá je presvedčená, že gymnazistka je nevinná.

Zdrvená matka Andrea však dodnes nie je schopná objaviť sa na súde, keďže by nezniesla pohľad na mladú vrahyňu ani vyjadrenia, ktoré by hovorili o dobrote milého dievčaťa. Práve ona však priznala, že dostávajú mnoho správ zo Slovenska i zo zahraničia.

Ľudia sa snažia pomôcť vymýšľaním rôznych teórií či fabulácií, ako mohlo dôjsť k vražde a čo ju zapríčinilo. Vôbec si však neuvedomujú, že týmto spôsobom jatria čerstvé rany trúchliacich rodičov. Pomocou informácií zo strany verejnosti sa dozvedeli, že Judita má veľmi rada temné postavy z filmovej ságy o čarodejníkovi Harrym Potterovi.

Dokonca má kapitola z knihy niečo spoločné aj s vraždou Tomáša. ,,V knihe sa opisuje rovnaká smrť, akou prešiel Tomáško, 42 bodných rán, smrteľná do krku a väčšinu dostal, keď ležal na zemi,“ uviedla Andrea pre cas.sk. Matka zavraždeného však jedným dychom dodala, že sa s manželom držia faktov a fotografií, ktoré majú k dispozícií a sú skutočne strašné.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Andrea L., Tomáš T., Judi K.,