Smutný prípad zavraždeného Tomáša († 16) otriasol celým Slovenskom. Z vymysleného príbehu o plynárovi nakoniec vyplávala na povrch krutá pravda, keď vraždila iba 16-ročná Judita. Policajný psychológ nedávno uviedol, aký mohol byť dôvod vraždy, no jedna vec stále chýbala. Vražedná zbraň!

Boli najlepšími priateľmi, a dokonca plánovali spoločný výlet do Londýna. V osudný deň sa však v priebehu pár minút všetko zmenilo, keď Judita bodla Tomáša hneď 21-krát. Nikto si nevedel vysvetliť, čo mladé dievča viedlo k tak strašnému činu, ktorý pripravil mladíka o život.

K tragédií sa však vyjadril aj policajný psychológ, ktorý je presvedčený, že tínedžerka bola pod vplyvom drog a vrátila sa jej spomienka z filmu či minulosti, ktorá ju nútila spraviť tak ohavný čin. Ak by to však naozaj bolo tak, zrejme by vo svojom “tranze“ neuvažovala racionálne a neriešila by vražednú zbraň.

Podľa najnovších informácií však bol nájdený kuchynský nôž dlhý 18,5 cm, ktorý sa nachádzal v Juditinej detskej izbe. Zbraň, ktorou zabíjala, sa nachádzala v zásuvke komody pod šálom a tenisovou raketou. Na noži, no aj na komode, boli krvavé stopy, pričom expertíza preukázala, že krv patrila zavraždenému Tomášovi aj mladej tínedžerke.

Judita sa už nachádza vo väzbe

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: Facebook/Tomáš T., Facebook/Polícia SR, markiza.sk