Zuzana Plačková a jej manžel René oddychovali celý mesiac v slnečnom Mexiku. Po dovolenke sa vrátili späť do domova v Miloslavove, kde na nich už čakala vyzdobená domácnosť. René totiž oslavuje 33. narodeniny a dostal aj poriadne netradičný darček.

Influencerka Zuzana Plačková si prešla stresujúcim obdobím, ktoré však ešte nemá z krku a naďalej pretrváva obvinenie dvojice v súvislosti so zločinom. Aj to bol zrejme jeden z dôvodov, pre ktoré si s Reném dopriala mesačnú dovolenku v exotickom Mexiku. Po návrate zo slnečnej krajiny čakalo na manželov doma v Miloslavove príjemné prekvapenie.

René totiž oslavuje svoje 33. narodeniny. Firma, ktorá má na starosti upratovanie Plačkovej domu, tak nachystala hostinu s tortou aj segedínom. “Takže my sme po mesiaci doma a kukajte, čo nám nachystali. Dnes má René 33 rokov. Kokooos, topka! A segedín! Chlapci, vy ste extrém. Mňam!” tešila sa na sociálnej sieti tmavovláska.

To však nebolo všetko. Napokon sa partia ľudí stretla s oslávencom v Plačkovej kaviarni, kde dostal René ďalšiu tortu a živú sliepku! K prasiatku Tinky tak pribudne nová spoločníčka. “Tak my nielen prasa, ale už aj sliepku budeme mať doma,” zasmiala sa Zuzana, ktorá dala kamoške už aj meno Irenka. Teraz zháňa pre ďalšieho člena domácnosti “peliešok”: “Dnes ju ešte nechám v krabici, ale keď máte nápad, kde jej kúpim nejaký malý chlievik alebo niečo také, kurín, tak veľmi rada do urobím, nech má bidielko,” povedala fanúšikom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: IG/queen.plackova