Spor Jankovskej a podnikateľa Janíčka kvôli obvineniu z ohovárania a krivej výpovede trval neuveriteľných 20 rokov. Ondrej Janíček zverejnil pred niekoľkými hodinami nadšené slová o zbavení viny a jeho status zdieľal aj minister financií Igor Matovič.

Monika Jankovská má na krku vážne obvinenia, a hoci je aktuálne vyšetrovaná na slobode, jej psychiater tvrdí, že na tom zdravotne stále nie je dobre. Navyše nastala rázna zmena v 20-ročnom spore, ktorý má s podnikateľom Ondrejom Janíčkom.

Ako zverejnil na sociálnej sieti, v stredu bol konečne zbavený viny: “Dnes 29.12.2021 na sklonku roka som obdržal uznesenie o tom, že som bol zbavený viny, nakoľko som sa nedopustil žiadneho trestného činu, nakoľko sa stal omyl v trestnom práve…. Je to moje absolútne víťazstvo, v ktorom som sa vždy zastupoval sám, bez akejkoľvek právnej pomoci. Bol som ponižovaný, súdmi lynčovaný, moje víťazstvo je vykúpené krvou proti skorumpovanej sudcovskej mafii… ktorá pôsobí ako mor na Slovensku,” napísal.

“Je to veľké víťazstvo nad skorumpovanými sudcami a prvé na Slovensku, kde obyčajný človek zlomil sudcovskú zlo-moc. Je to nielen moje víťazstvo, ale celého Slovenska,” dodal natešene a jeho status zdieľal aj Igor Matovič, ktorému napokon pred pár hodinami poďakoval. “Zároveň patrí obrovské ďakujem Igorovi Matovičovi, ktorý mi zagratuloval, a ktorý sa ako jediný politik zapíše do dejín histórie Slovenska v boji proti štátnej mafiánskej Hydre počas vládnutia Smeromafie,” dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Ondrej Janíček – spravodlivosť zvíťazí │ Foto: Televízia Markíza