Na Farme 12 nie je núdza o krásne a mladé ženy, ktoré počas horúcich letných dní predvádzajú pred kamerami svoje dokonalé a vyšportované telá. Jednou z nich je aj 21-ročná Sára Adamčíková. Jemná dievčina však nedávno vyzerala celkom inak. Odkiaľ sa na nej vzala tá hora svalov?

Sára Adamčíková patrí nepochybne k najkrajším farmárkam 12. série reality šou. Okrem prirodzeného vzhľadu sa už divákom pred televíznymi obrazovkami predviedla aj v šortkách či plavkách a pochválila sa vyšportovanými krivkami. 21-ročná kráska robí okrem čašníčky aj fitness trénerku a je zjavné, že na cvičení a strave si dá záležať aj ona sama.

Čo však možno mnohí netušili je, že Sára sa fitnessu venuje aj súťažne a v minulosti dokonca získala niekoľko medailí. Napríklad v roku 2018 sa zúčastnila Body Fitness a v trblietavých plavkách predviedla kopu svalov bez jediného náznaku tuku. Vo fitness pózach zažiarila pred porotou na pódiu a rovnako jej Instagram sa hemží zvodnými zábermi s dokonalou postavou.

Sára sa netají na Farme tým, že jej už chýba mužský dotyk a intímne zblíženie. Najbližšie má pritom k Heňovi, ktorého rada pomasíruje či pohladká. Mladík ale podľahol prostorekej Nikol, s ktorou skončili pod jednou perinou. Ich radovánky sa navyše zopakovali aj po druhýkrát, a tak je otázne, dokedy sa bude Sáru baviť prizerať, ako si farmár užíva s inou.

Sárinu postavu zo súťaže môžete vidieť >>> TU <<< a >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/sarik_adamcikova, YouTube/FitLifer Official News