Michaela Štefaníková sa po voľbe Silvie Šuvadovej ocitla opäť v duelantskom domčeku. Lenže zrejme nečakala podraz od človeka, s ktorým sa tak veľmi zblížila. Dominik totiž urobil rázny krok, toto je definitívny koniec!

Miša sa po voľbe Silvie Šuvadovej musela porúčať do duelantskej chatky, kde sa pripravuje na súboj so spiritualistkou. Na Farme sa ale zatiaľ udiali nečakané veci a na farmárku, ktorá sama rada intrigovala, sa vykašľal mladý Dominik, s ktorým sa tak veľmi zblížila už po pár dňoch na statku. Vtedy to vyzeralo na dlhší románik, no zdá sa, že je opak pravdou.

Potom, ako sa Michaela zbalila a odsťahovala do skromnej chalúpky, prezradil mladík svoje pocity voči ohrozenej farmárke: „Som rád, že si Silvia vybrala Mišku a dúfam, že ju Silvia porazí. Aspoň jeden člen z tej skupiny pôjde preč,“ prekvapuje Dominik, ktorému sa tak zrejme otvorili oči a odhalil taktiku skupiny.

Po Silviinom a Mišinom odchode sa na ostatné farmárky zastrája stratégiou najmä Táňa, ktorá Petrovi prezradila smelé plány o tom, že už ju čaká len Karin, ktorú podľa vlastných slov raz dva „pošle nalievať drinky voľakde do Bystrice“ a Renáta, ktorú označila za „delikatesku“ a zdôraznila, že si počká na jej zhoršenie psychiky. Či plány výhrychtivej farmárky naozaj vyjdú, sa nechajme prekvapiť.

Zdroj │ Foto: YouTube