Vzťah medzi Hanou Gregorovu (66) a milencom Ondřejom Koptíkom (34) naberá na obrátkach. V ich okolí sa už skloňuje slovo svadba a po aktuálnych zdravotných problémoch, ktoré herečku trápia, sa Koptík ukázal ako starostlivý partner.

Herečka sa po turbulentnom období s Koptíkom, kedy sa médiami premielali tie najintímnejšie informácie a zábery zo súkromia dvojice, rozhodla zobrať zajačika opäť na milosť. Ten kvôli svojej láske ku Gregorovej podstúpil odvykačku v liečebni, čo napokon obmäkčilo jej srdce natoľko, že si ho znovu pustila do svojho života.

Najnovšie sa hovorí aj o svadbe dvoch hrdličiek, ktoré spoločne s priateľmi oslávili herečkine 66. narodeniny vo veľkom štýle. Koptík pri tej príležitosti zverejnil súkromné video z oslavy, ktoré poriadne prekvapilo fanúšikov. Najnovšie ale unikli na verejnosť zlé správy o zdravotnom stave Gregorovej, ktorá na tom podľa redakcie Extra nie je vôbec dobre. Zradiť ju mala pätná ostroha, kvôli ktorej musela bývalá manželka Brzobohatého prenášať váhu na druhú nohu. To spôsobilo ďalšie komplikácie s bedrom a herečka tak podľa zdroja z jej okolia nemôže ani normálne chodiť.

Komplikácie ju mali zastihnúť už počas prázdnin a musela absolvovať kolotoč vyšetrení, vrátane magnetickej rezonancie. Počas nich ju verne doprevádzal Koptík, ktorý svoju lásku podopieral. Chôdza jej momentálne ale robí problémy natoľko, že Koptík sa o ňu musí príkladne starať a doslova ju prenáša na rukách z izby do izby: “Hanka hovorila, že Ondřej je zlatíčko a že jej veľmi pomáha. Bez neho by bežné veci v domácnosti zvládala len ťažko. Našla si dobrého chlapa, ktorý ju naozaj miluje,” prezrádza na záver. Konečne tak dostal po obrovskom škandáli možnosť dokázať, ako veľmi mu na o 32 rokov staršej partnerke záleží.

Koptík na Gregorovej oslave 66. narodenín

Zdroj: extra.cz │ Foto: Facebook, YouTube