Pri tom, ako Dara Rolins a Rytmus oznamovali svoj rozchod, prosili svojich fanúšikov, aby ich ušetrili od hlúpych komentárov. Väčšina názorov fanúšikov na margo ich rozchodu zrejme dvojicu dosť prekvapila. 

Dara Rolins a Rytmus oznámili verejnosti spoločným slovami na sociálnej sieti rozchod, pre ktorý sa rozhodli po siedmich rokoch vzťahu. Celé verejné vyhlásenie a tiež dôvod, pre ktorý sa tak rozhodli si môžete prečítať —TU—. Dvojica prosila najmä o to, aby neočierňovali jedného z nich a neprikláňali sa na stranu toho druhého. Je tak pravdepodobné, že očakávali mnoho negatívnych reakcií. Ak by si však teraz prečítali názory na túto situáciu, zostali by zrejme milo prekvapení. Väčšina fanúšikov ich totiž skutočne podržala, stoja za nimi a prajú im do života iba to najlepšie.

“Prajem šťastie obom. Život ide ďalej. Každý koniec je nový začiatok.” “Tak to je veľká škoda, taký pekný pár ste boli. Prajem vám obom veľa síl v túto chvíľu, kedy to ani pre jedného z vás určite nie je vôbec ľahké.” “Tak ako ste ma prekvapili, že ste spolu, ma teraz veľmi prekvapilo, že u spolu nebudete. Mrzí ma to, ale vy najlepšie viete, čo je pre vás najlepšie. Držím vám obom silno palce”. Takto a podobne znela drvivá väčšina ohlasov po prekvapivom ozname Dary a Patrika. Spravili tak zrejme veľmi dobre, keď svoje rozhodnutie oznámili sami všetkým. Za toto gesto si ich fanúšikovia určite cenia.

V zivote su situacie, ktorym sa clovek musi postavit celom. Ak na nom mate razitko ako my dvaja, celite hromade ludi naraz. Casto aj v momentoch, ktore chce clovek riesit za zatvorenymi dverami, nie verejne, pred celym svetom. Nas zivot je ale verejny a tak to je aj s nasim vztahom. Este skor nez o tom zacnu pisat novinari, chceme aby ste to poculi od nas. Rozchadzame sa. Bohuzial, je to tak. A sme si vedomi ze to nemrzi len nas… Neuvidite nas plakat ani na seba hadzat spinu. Ziadna nieje, rozchadzame sa v mieri❤A prave z dovodu, ze sme si aj nadalej extremne blizki, bolo velmi tazke si uz pred par mesiacmi priznat, ze sa nas vztah unavil a vyslovit slovo koniec. Po 7 rokoch spolocneho zivota hlasime rozchod. A obaja vas snazne prosime, odpustite si komenty v ktorych budete mat potrebu nakladat jednemu a drzat stranu druhemu. Tak ako to uz vo vztahu byva, mozeme za to obaja a je to nase slobodne a dobrovolne rozhodnutie ist od teraz vlastnou cestou….Dakujeme vam vsetkym, ktori ste nam fandili, to kvoli vam sme citili potrebu zverejnit nase osobne prehlasenie tu, na nasich sietach….

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram