Animované filmy v posledných rokoch zaplavili kiná a obývačky domácností, pričom k tým najpopulárnejším sa právom zaraďuje Ľadové kráľovstvo, Madagaskar či Ja, zloduch. Kto sa však skrýva za notoricky známymi hlasmi, ktoré poznáte z piesní či dialógov?

Keď sa v roku 2013 dostala do kín po celom svete animovaná rozprávka Ľadové kráľovstvo, obchody i domácnosti zaplnili predmety s hlavnými predstaviteľkami od výmyslu sveta. V anglickej verzii kasového trháku prepožičali svoje hlasy Else a Anne herečky Idina Menzel a Kristin Bell, pričom slovenskej verzie sa zhostili Andrea Kiráľová Somorovská a Lucia Bugalová. Tušíte však, kto stojí za ďalšími postavami, ktoré ste si obľúbili v rôznych filmoch?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Andrea Kiráľová Somorovská – Elsa (Ľadové kráľovstvo)

Lucia Bugalová- Anna (Ľadové kráľovstvo)

Majo Labuda- Olaf (Ľadové kráľovstvo)

Helena Krajčiová- Fiona (Shrek)

Rasťo Sokol- Shrek

Ľuboš Kostelný- Oslík (Shrek)

Peter Sklár- Lev Alex (Madagaskar)

Elena Podzámska- Gloria (Madagaskar)

Ľuboš Kostelný- Melman (Madagaskar)

Michal Klučka- Marty (Madagaskar)

Ján Gallovič- Ja, zloduch

Alžbeta Bartošová- Bella (Kráska a zviera)

Alžbeta Bartošová- Rapunzel

Peter Marcin- Garfield

Lucia Bugalová- Neskrotná

Helena Krajčiová- Dory

Richard Stanke- Sid (Doba ľadová)

Foto: FB/TV JOJ, Lucia Bugalova, Helena Krajčiová, Rasťo Sokol, Alžbeta Bartošová, Peter Marcin, Elena Podzámska, Michal Klucka, Činoherný klub Bratislava, Majo Labuda, IG/bazar_chalanov, alphacoders.com, giantbomb.com, wallpaperaccess.com, wallpaperup.com, 4ever.sk, flickr.com, YouTube, amazon.com, 7-themes.com, Twitter, hipwallpaper.com