Na prvý pohľad pôsobili priam ako dokonalá rodinka, no za múrmi ich rodinného domu sa diali neskutočné krutosti. Fanatickí rodičia svoje deti väznili, mučili, odopierali im jedlo i toaletu a priväzovali ich reťazami. A to všetko vraj v mene viery.

Krutá pravda vyplávala na svetlo osveta až po tom, čo sa sedemnásťročnému dievčaťu podarilo odpútať z reťazí a z domu hrôzy utiecť. Následne doma ukradnutým mobilom ihneď zavolalo záchranu.

Policajní príslušníci absolútne nečakali to, čo v dome hrôzy v kalifornskom Perrise zazreli. Tyranskí rodičia David Allen (57) a Louise Anna (49) Turpinovci držali svoje deti reťazami so zámkami priviazané k posteliam. Všade bola tma, špina a neznesiteľný smrad z výkalov a močom presiaknuté koberce.

Deti vypadali vydesene, neskutočne špinavé a značne podvyživené. Až neskôr vysvitlo, že medzi obeťami sú aj dospeláci. No v dôsledku podvýživy pôsobili oveľa mladšie. Rodičia svoje deti, ktoré mali od dvoch do dvadsaťdeväť rokov okrem väznenia, bili, odopierali im jedlo, nedovoľovali im umývať sa, ani vykonávať potreby na záchode. Deti tak žili obklopené svojimi výkalmi.

Fotka ešte z čias, keď deti chodili aj na výlety! Bola to už vtedy zásterka?

Nebolo tomu však vždy. Situácia v rodine sa zhoršila pred nejakými 5-6 rokmi, keď rodičia pritvrdili. Tresty trvali niekoľko týždňov až mesiacov a časom sa neustále zintenzívňovali. Turpinovci svojim deťom dávali jesť raz denne, no kúpanie im dovolili iba raz do roka. Ruky si mohli umývať len po zápästie, inak riskovali bitku kvôli „hraniu sa s vodou“. Jediné, čo im rodičia povolili, boli denníky, do ktorých si mohli písať, zatiaľ čo ich reťaz pripútavala k nábytku v odpornej, páchnucej izbe.

Súrodenci nikdy neboli u zubára, poslednú lekársku prehliadku absolvovali pred rokmi. Mentálne sa nachádzajú roky za svojimi vrstovníkmi, pretože rodičia im odopierali školu. Pýtate sa ako je to možné? David Turpin zaregistroval svoj vlastný dom ako edukačné centrum a seba ustanovil riaditeľom. Úradom teda neprišlo nič podozrivé.

Aj napriek svedectvám susedov, že Turpinovci im vždy prišli čudní, utiahnutí, a že vídavali deti, ako o tretej ráno pochodujú dookola domu alebo prehľadávajú smetné koše, nikto nikdy sociálku nekontaktoval. Dokonca o nich aj vtipkovali a volali ich ,,upírie deti “, keďže boli veľmi bledé, chudé a vychádzali von iba v noci. Ako sa ukázalo, najstaršia 29-ročná dcéra váži iba 37 kíl.

Deti v dôsledku podvýživy nevyzerajú na svoj vek …

Beštiálni rodičia svoje deti nútili spať cez deň, aby si nikto z okolia nič nevšimol. Zápisy detí tiež vykresľujú situácie ako pred nimi rodičia jedli jablkové koláče, no im nedali ani omrvinku. Nedopriali im ani hračky, ktoré v dome síce boli, ale zabalené a nepoužívané.

Jediné dieťa, ktoré v dome netrpelo hladom bola najmladšia, dvojročná dcérka, ktorá s mamou chodila na nákupy. Ďalšou šokujúcou informáciou je, že Turpinovci mali aj dvoch maltezákov, ktorí boli na rozdiel od zúbožených detí v perfektnom stave.

Takto sa prezentovala matka na svojom Facebooku!

Rodičia svoju vinu popierajú a cítia sa nevinní. Vraj konali v mene BOHA. Za svoje zverské správanie im hrozia 94-ročné tresty za mrežami. Zatiaľ čo však oni budú do konca svojich životov vo väzenských celách, ich deti budú znášať následky nepredstaviteľne krutého týrania.

Je veľmi otázne, či sa budú môcť po značnej rekonvalescencií zaradiť do normálneho života, alebo ich toto nevyspytateľné, kruté a dlhotrvajúce fyzické zneužívanie poznačí až do konca života. Teda ak vôbec prežijú, pretože im hrozí, že dostanú kvôli podvýžive šok.

Zdroj: mirror.co.uk, dailymail.com| Foto: twitter| Video: Youtube